Opolska Liga Karate Tradycyjnego - 16.10.2022 Głuchołazy

Za nami pierwszy w tym roku szkolnym start w zawodach, tym samym zaczynamy cykl 3 turniejów Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Pierwszych z nich odbył się 16.10.2022 w Głuchołazach. Ekipa z Oleśnicy spisała się znakomicie przywożąc 14 medal, tym samym plasując się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej.
Złoto w konkurencji kata zdobyli: Nina Kluczyńska, Matylda Cichy oraz Lena Kania.
Złoty krążek w konkurencji kumite wywalczyli: Hubert Wojciechowski i Kaja Zygmunt.
Srebrne medale w konkurencji kata przywożą do Oleśnicy: Kaja Zygmunt i Hubert Pietrzak-Rogala.
Na drugim miejscu w konkurencji kumite uplasowała się Matylda Cichy.
Brąz w kata zdobyli: Zosia Gozdek, Franciszek Wiewiórka oraz Konrad Kosowski. Warto dodać, że dla Konrada i Franka był to pierwszy start.
Brązowe medale w kumite trafiają na konto: Niny Kluczyńskiej, Zosi Gozdek i Leny Kanii.
Gratulujemy wszystkim świetnych startów, poczucia humoru i sportowego ducha walki