Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Długi weekend czerwcowy reprezentacja naszego klubu spędziła w Kraśniku, gdzie rozgrywana była najważniejsza impreza dla małych karateków czyli Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Nasz klub reprezentowały cztery osoby: Helena Gozdek, Aleksander Ilski, Michalina Koper oraz Nina Kluczyńska. Dla Helenki i Alka był to pierwszy start w zawodach takiej rangi. Zaprezentowali się bardzo dobrze, pomimo że nie udało się im zdobyć medalu. Sam udział był dla nich wielkim wyróżnieniem i ciekawą przygodą, która pozwoli im dalej pięknie się rozwijać.

Z kolei dla Niny był to już ostatni start w Pucharze Dzieci i choć zabrakło tym razem szczęścia i tej jednej chorągiewki do dalszej walki to można śmiało powiedzieć, że jest ona gotowa by mierzyć się w starszych grupach wiekowych co udowodniła w poprzednim tygodniu. Nina jest pracowitą i zaangażowaną zawodniczką więc doświadczenie z tych zawodów wzmocni ją w dalszej walce o swój rozwój.

Do Oleśnicy wróciliśmy z brązowym medalem Michaliny Koper, który wywalczyła w konkurencji kata indywidualnego. Pierwsza przegrana walka zmobilizowała ją na tyle mocno, że w repasażach pokazała prawdziwego ducha walki i pokonała swoje przeciwniczki niemal jednogłośnie.

Gratulujemy całej nasze ekipie dobrych występów, a także dużej systematyczności oraz ogromnej determinacji w walce o swój rozwój.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu oraz codzienną pomoc w realizacji treningów.


Zapraszamy do galerii