Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Start na dwa brązy!

15 czerwca 2019 do Wrocławia zjechało ok 1000 zawodników w wieku 5-13 lat, aby rywalizować podczas XIX Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym. Na 10 matach w Hali Orbita przez blisko 10 godzin zawodnicy mierzyli się w konkurencji kata indywidualne, kumite indywidualne, kata drużynowe oraz enbu.

Wśród tej rzeszy zawodników była również 16 osobowa reprezentacji Hikari w składzie: Michalina Koper, Michał Żołądkowski, Matylda Cichy, Ada Kurzyńska, Joanna Rosiak, Monika Jaroń, Urszula Nowak, Emilia Nyga, Miłosz Nyga, Klara Bąk, Antoni Stoparek, Hubert Wojciechowski, Hubert Lisowski, Robert Lisowski, Natan Strama, Mateusz Stoparek.

Nasi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się podczas tej wielogodzinnej rywalizacji i powinni być dumni ze swojej postawy, tym bardziej, że medale były często na wyciągnięcie ręki. Godziny poświęceń na sali treningowej pozwoliły wszystkich na walkę jak równy z równym z zawodnikami z całej Polski.

Do Oleśnicy brązowe krążki w konkurencji kata indywidualne przywożą: Michalina Koper oraz Mateusz Stoparek. Gratulujemy!

 Zapraszamy do galerii