Obóz "Zimowe ferie z karate"

Obóz zimowy w Międzybrodziu Żywieckim przeszedl do historii. W dniach 26.01.-02.02.2019 gościliśmy w ośrodku Relaks. Był to niezwykle intensywny czas dla naszych zawodników. Na treningach karate pracowaliśmy przede wszystkim nad prawidłową techniką i formą zarówno kata jak i kumite oraz podstawowymi formami timingu. Mogliśmy porównywać swoje postępy dzięki analizie wideo swoich wystąpień.

Oprócz karate był też czas na naukę i doskonalenie jazdy na nartach. Jeździliśmy na pięknie położonym stoku na Górze Żar. Znaleźliśmy też chwilkę na rozgrywki w unihokeja oraz grę balonową, a także kilka doświadczeń z wodą oraz zajęcia kreatywne z ryżem, skarpetkami i filcem. Wszystko podsumowaliśmy turniejem karate oraz relaksem na basenie.

Dziękujemy obozowiczom za wytrwałość i zaangażowanie podczas wszystkich aktywności. Gratulujemy małych i dużych sukcesów w kształtowaniu swojego charakteru poprzez przełamywanie granic fizycznych i mentalnych.

Dziękujemy rodzicom za zaufanie i powierzenie swoich dzieci pod opiekę.

Serdecznie dziękujemy sensei Radosławowi Nizołkowi za ogromne zaangażowanie podczas wszystkich aktywności obozowych, za dyscyplinę, elementy wychowawcze oraz dobry humor który pozwoliły stworzyć miły klimat obozowy.

Dziękujemy Panu Jackowi (Symar Travel) za szczęśliwą podróż, a Ośrodkowi Relaks w Międzybrodziu Żywieckim za gościnę.


Zapraszamy do galerii