Obóz stacjonarny

W dniach od 28.01 - 1.02.2013 odbył się w Naszym Klubie obóz stacjonarny. Uczestniczyło w nim 20 osób.  Oprócz treningów karate uczestniczyliśmy również w innych aktywnościach sportowych takich jak zabawy na śniegu, zajęcia na basenie czy jazda na łyżwach. Ogromne zaangażowanie i wytrwałość wszystkich zawodników pozwoliły utrzymać wysoki poziom treningowy. Dodatkowym elementem motywującym był również fakt, że w treningach uczestniczyli zawodnicy ze wszystkich trzech grup zaawansowania. Miłym zaskoczeniem była ogromna determinacja i samodyscyplina wszystkich klubowiczów w czasie zajęć dodatkowych. Każdy pokazał pomimo często niedostatecznych umiejętności pływania czy jazdy na łyżwach, że wszystkiego można się nauczyć - wystarczy tylko chcieć.

 

Uważam obóz za bardzo udany, realizacja zadań przeszła moje najśmielsze oczekiwania  za co dziękuję wszystkim karatekom. Mam tylko nadzieje, że nie był to jednorazowy  incydent, a norma którą będę mogła zaobserwować podczas kolejnych treningów. Dziękuję  również bardzo serdecznie Panu Wojciechowi Skornemu za pomoc w logistycznej realizacji  obozu oraz Pani Aleksandrze Obłój za przeprowadzenie zajęć na basenie- Anna Koper