Obóz sportowo-rekreacyjny Zawoja 2021

Pierwszy letni obóz zorganizowany w górach przechodzi do historii klubu. Za nami bardzo pracowity czas. Zawodnicy naszego klubu spotkali się z drużyną Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego i Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego, aby wspólnie potrenować, pobawić się i zintegrować podczas 10 dniowego zgrupowania sportowego. Treningi z różnymi instruktorami pozwoliły nam poszerzyć wiedzę na temat karate, a wspólne zabawy w basenie, konfrontacje na boisku do piłki nożnej czy podczas pojedynków archerytag zawęziły nasz nowe znajomości i umocniły stare przyjaźnie. Do ważnych obozowych aktywności zaliczyć możemy również pokonywanie tras parku linowego, pojedynek na polu paintballowym czy artystyczne warsztaty wytwarzania zabawek z siana. W związku z tym, że obóz odbywał się w górach nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności wędrówki po szlakach Babiogórskiego Parku Narodowego. Generalnie działo się dużo i mamy nadzieję, że nikt nie narzekał na nudę.
 
Dziękujemy serdecznie naszym zawodnikom, za postawę i klimat jaki stworzyli podczas całego pobytu, bo gdyby nie fajni ludzie, nawet najlepsze atrakcje nie sprawiłyby nikomu radości.
 
Dziękujemy całej naszej kadrze. Pani Marlence za przytulasy, dobre słowa, odganianie koszmarów nocnych i dobór kreacji na poszczególne dni. Sensei Hani, która debiutowała w roli wychowawcy, za zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywanej pracy - podczas treningów, zajęć rekreacyjnych i ciszy nocnej. Sensei Emilii za wsparcie sportowo-artystyczne oraz sensei Kornelii za szczegółową i ciekawą fotorelację z wyjazdu, dzięki której każdy mógł podglądać co dzieje się na obozie.
 
Dziękujemy opiekunom z Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego: sensei Radkowi, sensei Darkowi, sensei Marcie oraz trenerce Ani za to, że po raz kolejny udało nam się zorganizować nasz wspólny obóz.
Dziękujemy sensei Kasi i sensei Piotrowi z Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego za włączenie się w organizację tego przedsięwzięcia i ubogacenie go wiedzą przekazaną podczas treningów i organizacją części rekreacyjnej.

Zapraszamy do galerii