Obóz letni "Hikari nad Bałtykiem" - Jastrzębia Góra 08-18.07.2020

Wszystko co dobre szybko się kończy…. 10 dni przeleciało w mgnieniu oka i tym samym obóz Hikari nad Bałtykiem - Jastrzębia Góra 2020 przechodzi do historii. Był to obóz wyjątkowy pod każdym względem, w związku z sytuacją epidemiologiczną na pewno pełen obaw, dlatego już w tym momencie dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zdecydowali się na wspólny wyjazd. Dyscyplina rodziców, uczestników oraz pracujących instruktorów pozwoliła na bezpieczne przeprowadzenie obozu.

Wyjątkowy był również klimat obozowy. Duża liczba zajęć, treningów i innych aktywności spotkała się z dużą mobilizacją i chęcią współpracy uczestników, dzięki temu zabawa była znakomita. Nawet chwiejna pogoda nie zdołała nam popsuć dobrych humorów.

Treningi karate, zajęcia plastyczne, gry sportowe i rekreacyjne rywalizacja sportowa w ramach różnych konkurencji od zabaw integracyjnych, przez wyprawę dookoła świata, teleturnieje telewizyjne, festiwal wodny, 1 minute to win, dzień talentów sportowych, tańce i śpiewy przy ognisku pokazały, że karateka nie ma żadnych ograniczeń, jest otwarty i chętny do działania. Nawet różnica wieku naszych uczestników nie stanowiła dla nich problemu (najmłodszy 7 lat, najstarszy 18 lat). Starsi zawodnicy spisali się na medal. Swoją postawą, opiekuńczością, dyscyplinowaniem i uśmiechem zdobyli zaufanie, sympatię i autorytet wśród młodszych obozowiczów – jesteśmy z was bardzo dumni i dziękujemy za wszelką pomoc.

Cieszymy się również z bardzo miłej współpracy i integracji międzyklubowej zarówno z kadrą jak i zawodnikami Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Dziękujemy senseiowi Radkowi i Darkowi za duża dawkę wiedzy, mobilizacje na treningu i utrzymanie dyscypliny, sempaiowi Pawłowi za opiekę i organizację części sportowej - zwłaszcza treningów piłkarskich oraz duszę artystyczną uświetniającą muzycznie nasze aktywności.

Dziękujemy niezawodnej i niezniszczalnej Pani Marlenie, która kolejny już rok dbała o naszych najmłodszych obozowiczów, dzięki czemu strój zawsze przygotowany był adekwatnie do pogody, zagubione rzeczy szybko się odnajdywały, a złe sny były szybko przepędzane. Mam nadzieje, że prace plastyczne, które wykonała razem z dziećmi udało się szczęśliwie dowieść do domu.

Dziękujemy również naszym młodym senseiom: Hani, Emilce, Korneli, Piotrkowi oraz Marcie za duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz własnych treningów. Wykazaliście się dużą kreatywnością, dzięki czemu młodsi karatecy chętnie brali udział w prowadzonych przez Was zajęciach, a także przychodzili z codziennymi sprawami.

Dziękujemy Ośrodkowi Wypoczynkowemu Relaks za miłą obsługę i przepyszne jedzenie, za czym na pewno będziemy tęsknić. Dziękujemy Panu kierowcy za szczęśliwe dowiezienie nas do celu.

Dziękujemy również naszym obozowiczom za ten wyjątkowy czas, za chęci, zaangażowanie, dobry i przyjazny klimat, bez Was nie byłoby to wszystko możliwe.

Życzymy spokojnych wakacji i zapraszamy we wrześniu na zajęcia regularne.

Zapraszamy do galerii