Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym

Mistrzostwa Polskie w karate tradycyjnym Lublin 2023 przechodzą do historii, a z nimi cała nasza przygoda. W tym roku nasz klub reprezentowało 8 zawodników; Nina Kluczyńska, Zofia Gozdek, Kaja Zygmunt, Matylda Cichy, Oliwia Karolewska, Hubert Pietrzak – Rogala, Hubert Wojciechowski oraz Kacper Kowalczyk.

Do Oleśnicy wróciliśmy z dorobkiem 4 medali. Trzy złote: Nina Kluczyńska – kumite, Oliwa Karolewska podwójne złoto w konkurencji kata i fukugo oraz srebrny medal w konkurencji kumite, który zdobył Hubert Wojciechowski.
O podium otarły się również dziewczyny z kata drużynowego kadetek Zosia, Matylda i Kaja, a także Nina w konkurencji kata indywidualnego młodzików.

Gratulacje kierujemy do całej naszej drużyny. Pokazaliście ogromne zaangażowanie wytrwałość i determinację w przygotowaniach do startów. Nie zabrakło Wam odwagi i waleczności podczas zawodów. Zbudowaliście zgraną drużynę, która wzajemnie się wspierała rozgrzewała, pomagała sobie na zawodach. Godnie i dumnie reprezentowaliście nasz klub i nasze miasto na Mistrzostwach Polski. Jestem z Was bardzo dumna.

Ogromne podziękowania składamy sensei Emilce Kochańskiej za przygotowanie drużyny kata do startów oraz rodzicom zawodników za wsparcie podczas przygotowań, a także naszym młodzieżowcom Kacprowi i Hubertowi za profesjonalną pomoc w organizacji grupy podczas wyjazdu.


Zapraszamy do galerii