Mistrzostwa Polski JKA - 26.10.2019 Grodzisk Mazowiecki

W sobotę zawodnicy naszego klubu udali się do Grodziska Mazowieckiego, aby rywalizować w innej federacji karate na Mistrzostwach Polski Japan Karate Association. Grupa dziecięca sprawdzała swoją formę w kata natomiast grupa juniorska przede wszystkim toczyła pojedynki kumite. Były to nasz testowy start przed zbliżającymi się w listopadzie Światowymi Mistrzostwami World Budo Karate Association w Brnie. Grupa dziecięca kończyła swoją rywalizację na różnym etapie rozgrywek, jednak plasując się poza podium. Mimo wszystko były to bardzo udane występy, pokazujące znaczny progres formy. Bardzo dobre widowisko sportowe podczas rund kata i kumite zapewniła nam grupa juniorska, wykazując się wielką walecznością i dobrą techniką.

W rezultacie wywalczyliśmy 5 medali:
- Mikołaj Adamski - srebrny medal w konkurencji kumite
- Hanna Sobkowiak brązowy medal w konkurencji kata i brązowy medal w konkurencji kumite
- Jakub Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kumite
- Kacper Kowalczyk – brązowy medal w konkurencji kumite

Gratulujemy zawodnikom bardzo dobrej postawy sportowej i wzorowej integracji klubowej.

 

 Zapraszamy do galerii