Mistrzostwa Świata i Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

Podczas rozgrywanych w Lublinie w dniach 9-11.12.2022 World Traditional Karate Championships, nasza zawodniczka Oliwia Karolewska po świetnych występach sięgnęła po srebrny medal w konkurencji kata indywidualne juniorek.

Mistrzostwom Świata towarzyszył Puchar Świata Dzieci, w któym nasz klub reprezentowały dwie wojowniczki Kaja Zygmunt i Nina Kluczyńska. Pomimo, że nie udało się nam wywalczyć miejsc medalowych to i tak możemy być dumni z dziewczyn. Przepracowały poprzedni rok bardzo sumiennie, z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Pokonały niejedną swoją słabość, przełamywały różne lęki i na pewno dzięki temu są silniejsze. Sama impreza to z pewnością ogromna przygoda i duża lekcja, która pozwoliła nam popatrzeć na karate z różnych perspektyw. Mądrzejsze i bogate w nowe doświadczenia wracamy do domu zadowoleni i dumni, że mogliśmy wystartować w imprezie takiej rangi.

Zapraszamy do galerii