Mikołajki w Hikari

Kochany Panie Mikołaju w zeszłym 2013 roku obdarowałeś naszych wszystkich zawodników prezentami.Tym nad zachowaniem których się zastanawiałeś nakazałeś poprawę, a sensei Anię zobligowałeś do złożenia na początku grudnia raportu:

 

Raport sesnei Ani z dnia 3.12.2014:

Panie Mikołaju no cóż, nasi zawodnicy ciężko pracowali w minionym roku, bardzo starali się na treningach, ale jeżeli chodzi o zachowanie to już tak kolorowo nie było, ale tragedii też nie ma :)

Nasi karatecy to dobre dzieciaki, dlatego musimy zachęcać je do ciągłej pracy nad sobą, dlatego wstawiam się za nimi wszystkimi i proszę o prezent dla każdego.

 

Decyzja Mikołaja:

Mikołaj przemyślał sprawę i... postanowił obdarować dzieci specjalnymi koszulkami, które dają wyjątkową moc bycia wzorowym karateką, ale też porządnym człowiekiem... Hmmm zobaczymy co to teraz z nami będzie.

P.S

Mikołaj najdłużej zastanawiał się nad grupą dorosłych… dlatego prezenty dostali jako ostatni :)