Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego w Kluczborku

W sobotę 25.11.2023 podczas rozgrywanego w Kluczborku Międzynarodowego Turnieju Karate, zawodnicy naszego klubu mieli okazję rywalizować z mocnymi drużynami z Polski, Litwy i Ukrainy. Po ciekawych pojedynkach i nowych doświadczeniach zdobyliśmy w sumie 21 medali.
Złoto w konkurencji kata zdobyli: Michalina Koper, Nina Kluczyńska, Kaja Zygmunt i Hubert Pietrzak-Rogala. Natomiast w konkurencji kumite najlepsi w swoich grupach byli: Maciej Wnuk, Nina Kluczyńska, Kaja Zygmunt i Kacper Kowalczyk. Srebrny medal powędrował do Wojciecha Wnuka - kumite, Zofii Gozdek - kata i kumite, Piotra Bilskiego - kumite. Brązowe krążki wywalczyli: Ala Jaworska, Michał Żołądkowski, Miłosz Nyga, Wojciech Wnuk, Urszula Nowak, Dominika Szulc i Bartosz Żołądkowski w konkurencji kata oraz Tymon Biłyk i Wiktor Dziemieszonek w konkurencji kumite.