Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - Kluczbork

Kolejne zawody za nami. W tym roku szkolnym sezon startowy dla naszych zawodników zaczyna powoli nabierać tempa. W sobotę 30.11.2013 reprezentacja Naszego Klubu w składzie: Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska, Maja Kołodyńska, Katarzyna Krzepina, Kornelia Liwak, Magdalena Porębska, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk, Dominik Olszczyński, Jan Sobkowiak, Adam Tomaszewski uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Karate Tradycyjnego w Kluczborku, który jak co roku odbywa się z końcem listopada. W ten wyjątkowy andrzejkowy dzień nasi zawodnicy przystąpili do dynamicznej i zaciętej rywalizacji, nikt tu wosku nie przelewał, ale skupiał się na swoim dobrym występie, czego rezultatem jest pięć medali:

1 złoty (K. Liwak),

2 srebrne (K. Jelonek, D. Olszczyński),

2 brązowe (E. Kochańska, J. Karczmarzyk).

 

Kluczbork jest miejscem, w którym stawiałam pierwsze kroki w karate tradycyjnym. Cieszę się, że moi wychowankowie, mogli się tam po raz kolejny pokazać. Występy wszystkich zawodników oceniam wysoko. Zaprezentowaliśmy dobrą formę, czego potwierdzeniem są zdobyte medale.  – Anna Koper

 

Podczas turnieju wszystkie dzieci odwiedził Święty Mikołaj dokonując weryfikacji zachowania, sumienności i pracowitości, by już za kilka dni - 6 grudnia dostarczyć odpowiednio wypracowany prezent lub rózgę.

 

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na zawody.