Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego - 26.11.2016 Kluczbork

Listopad obfitował w starty naszych zawodników. Nasze jesienne zmagania zakończył, tradycyjnie organizowany w okolicach andrzejek, Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Kluczborka. Do rywalizacji przystąpiło 25 zawodników Naszego Klubu, przywożąc w sumie 13 medali. Wszyscy zawodnicy pokazali dobry poziom przygotowania technicznego. Mimo, że czekają nas jeszcze dwa grudniowe starty, w Żarach i Głuchołazach, można uznać pierwszą cześć sezonu za udaną. Przepracowaliśmy ją bardzo solidnie, co przyniosło oczekiwane efekty. Teraz wchodzimy w okres przygotowania ogólnosprawnościowego w elementami treningu siłowego, tak aby zbudować formę na okres wiosenny

 

Medale z Kluczborka przywieźli:

Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Karczmarzyk – srebrny medal w konkurencji kata indywidulane

Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Piotr Bilski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Olga Siedlecka – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zapraszamy do galerii