Mała Regionalna Liga Karate Tradycyjnego - Finał - Polkowice 22.05.2016

I edycja Małej Regionalnej Ligi Karate Tradycyjnego przeszła do historii. 50 zawodników z Klubu Karate Kontra Żary, Klubu Sportowego Jaguar Krosno Odrzańskie, Klubu Karate Tradycyjnego Polkowice-Lubin oraz Klubu Sportowego Hikari Oleśnica rywalizowało w cyklu trzech turniejów, które odbyły się kolejno w Oleśnicy (styczeń), Żarach (marzec) oraz Polkowicach (maj). Zawody miały na celu jak najlepsze przygotowanie do zawodów docelowych tj. Pucharu Polski Dzieci, który w dniach 4-5.06.2016 odbędzie się w Lublinie. Dodatkowym atutem cyklu było niewątpliwie pogłębienie współpracy międzyklubowej oraz wymiana doświadczeń szkoleniowych pomiędzy instruktorami.

Dziękujemy Gminie Polkowice za wsparcie organizacji Finału Małej Regionalnej Ligi Karate Tradycyjnego oraz Burmistrzowi Polkowic Panu Wiesławowi Wabikowi za objęcie zawodów swoim patronatem.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji poszczególnych turniejów.

 wynikimrlkt1_1.jpgwynikimrlkt2_1.jpgwynikimrlkt3_1.jpg

 Zapraszamy do galerii