Letnie Gasshuku - 12-16.08.2020 Sopot

W dniach 12-16.08.2020 w Sopocie odbyło sie Seminarium Karate Tradycyjnego - Letnie Gasshuku. Wzięła w nim udział nasza zawodniczka Hanna Dziki, która pod okiem Ilii Jorgi z Serbi, Santo Torre z Włoch, Cornela Musata z Rumunii, Krzysztofa Neugebauera z Polski oraz online Aviego Rokah oraz Toru Shimoji z USA doskonaliła swoje umiejętności.

Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem dla Hani był egzamin na stopień mistrzowski 1 Dan, który zaliczyła wzorowo.

Serdecznie gratulujemy Hani tego sukcesu, który jest wynikiem wieloletniej pracy nad sobą i swoim karate. Nawet zaistniałe w ostatnich miesiącach niedogodności nie zatrzymały jej w drodze do wyznaczonego celu.
Życzymy Hani, aby ten czarny pas nie był tylko podsumowaniem pracy treningowej, ale początkiem jej dojrzałości w poznawaniu kolejnych tajemnic karate.

Zaraz po zdnaym egzaminie Hania wystartowała również w I Indywidualnym Pucharze Polski w Karate Tradycyjnym plasując się ostatecznie na miejscach 5-8.

Zapraszamy do galerii