Lekcja pokory we Wrocławiu

11.10.2014r. odbył się we Wrocławiu VII Puchar Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy.

Na ten turniej wybraliśmy się 16 osobową drużyną. Dla niektórych zawodników był to pierwszy start w tak dużych zawodach. Pomimo, że nie udało nam się zdobyć żadnego medalu to i tak zaliczyliśmy udany start. Często do pełni szczęścia brakowało nam jednej chorągiewki. Zawody te były dla nas świetnym doświadczeniem, które uczy pokory i szacunku dla przeciwnika i jego pracy. Musimy pamiętać, że nie medal jest najważniejszy, ale doświadczenie i wyciągnięte wnioski, które pozwolą nam mądrze wrócić na trening i solidnie i sumiennie pracować do kolejnych zawodów.

Wszystkim zawodnikom gratuluje mądrego startu w zawodach, a rodzicom dziękuje za pomoc podczas startu dzieci w turnieju.