IV Wiosenny Turniej Karate Tradycyjnego w Oleśnicy - 16.04.2016

Film podsumowujący IV Wiosennty Turniej Karate Tradycyjnego

IV edycja Wiosennego Turnieju Karate Tradycyjnego przeszła już do historii. W tym roku Oleśnica ugościła blisko 320 zawodników z 14 klubów z Polski oraz po raz pierwszy zawodników z Czech, którzy swoją obecnością podnieśli rangę turnieju do międzynarodowego. Dzięki dużej i bardzo zróżnicowanej pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania grupie zawodników mogliśmy rozegrać turniej z nowym podziałem kategorii, które będą obowiązywały podczas najbliższego Pucharu Polski Dzieci. Zawodnicy startowali w konkurencjach: kata indywidualne, kumite, kata drużynowe i enbu. W klasyfikacji klubów obliczonej na podstawie zdobytych medali pierwsze miejsce i Puchar Burmistrza Oleśnicy zdobył Krakowski Klub Karate Tradycyjnego, drugie miejsce przypadło gospodarzom, na miejscu trzecim znalazł się UKS KT Orzeł Września, a tuż za podium na miejscu czwartym ulokował się Klub Karate Kontra Żary.
Dziękujemy za przybycie karatekom z następujących klubów:
Ośrodek Kultury w Byczynie
Klub Karate Tradycyjnego Wołczyn
Akademia Karate Tradycyjnego Opole
Klub Karate Tradycyjnego Kobu Wrocław
Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław
Dolnośląska Akademia Karate
Głuchołaski Klub Karate Tradycyjnego
Klub Sportowy Jaguar Krosno Odrzańskie
Klub Karate Tradycyjnego "Sento-Kan" Chocianów
Klub Karate Kontra Żary
Klub Karate Tradycyjnego Polkowice – Lubin
Klub Sportowy „Pszczółka” Karate Tradycyjne Wieluń
Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego "Orzeł" Września
Krakowski Klub Karate Tradycyjnego
Akademie Tradičního Karate TJ Město Albrechtice
Akademie Tradičního Karate Zlaté hory

Dziękujemy także licznej grupie sędziów (Arkadiuszowi Bukale, Łukaszowi Wójcikowi, Pawłowi Kasperkiewiczowi, Wiesławowi Olewiczowi, Natalii Biel, Mariuszowi Węglewskiemu, Michałowi Pyszniakowi, Martynie Floreckiej, Natalii Giebułtowicz, Dawidowi Borodo, Szymonowi Neugebauer, Krzysztofowi Buczkowi, Adrianowi Kowalskiemu, Jarosławowi Drożdżyńskiemu, Michałowi Sitarzowi, Sebastianowi Końcowikowi) za przyjazd i bardzo sprawne przeprowadzenie 38 konkurencji indywidualnych oraz konkurencji drużynowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizację IV Wiosennego Turnieju Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Oleśnicy. Na szczególne podziękowania zasługują Burmistrz Oleśnicy, Fibro Beton Polska, hipermarket E.Leclerc w Oleśnicy, PBR TOM-BUD, Polster, Dom-Bud, Boramex, KBA Automatic, Geodezja Krzysztof Sobkowiak, OKR ATOL Sp. z o.o., Krystian – materiały biurowe, dzięki którym mogliśmy wręczyć upominki dla medalistów oraz słodkości wszystkim startującym zawodnikom. Dziękujemy również Służbom Ratowniczym w Oleśnicy za opiekę nad zawodnikami turnieju oraz Centrum Ogrodniczemu z Oleśnicy (na Ratajach) za użyczenie roślin.

paseksponsorw.jpg

Turniej nie mógłby się odbyć gdyby nie ogromne zaangażowanie i ciężka praca niezawodnych rodziców naszych zawodników, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do bardzo sprawnego przebiegu zawodów. Szanowni Państwo dziękujemy za wsparcie, wykonaną pracę, za to że jesteście i że zawsze możemy na Was liczyć.

Zawodnicy naszego klubu wywalczyli w sumie 24 medale.
Adrianna Kurzyńska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Nikodem Cybulski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Jakub Karczmarzyk – złoty medal w konkurencji kata indywidualne
Marcin Adamski – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne
M. Porębska, H. Pietrzak-Rogala – złoty medal w konkurencji enbu
Matylda Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Magdalena Porębska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne
Oliwia Biezmienow – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Katarzyna Krzepina – brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne
Hubert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Tymon Serwata – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Dawid Lewański – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Kacper Jasion – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Adam Tomaszewski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne
Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zapraszamy do galerii.

Napisali o naszym turnieju:

www.olesnickisport.pl

www.mojaolesnica.pl

www.olesnica24.pl