IV Silesia Cup

Kolejna pracowita sobota za nami. Zawodnicy Naszego Klubu udali się tym razem do Bytomia, aby wziąć udział w IV edycji Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Województwa Śląskiego - Silesia Cup 2013. W „Hali na Skarpie” wystartowało ponad 300 zawodników. Nasz klub reprezentowała 11 osobowa drużyna w składzie: Hubert Pietrzak-Rogala, Dominik Olszczyński, Adam Tomaszewski, Aleksandra Skorna, Natalia Jamroz, Jan Sobkowiak, Mikołaj Adamski, Jakub Karczmarzyk, Kornelia Liwak, Kornelia Jelonek, Emilia Kochańska.


Nasi zawodnicy wystartowali w konkurencji kata indywidualnego w dwóch kategoriach wiekowych. Po bardzo dobrych występach wszystkich klubowiczów, nasz dorobek medalowy powiększył się o kolejne 3 krążki:

Złoty – Kornelia Liwak

Brązowy – Kornelia Jelonek

Brązowy – Emilia Kochańska

 

Cieszę się, że nasza reprezentacja podczas wyjazdów z turnieju na turniej powiększa się. Stajemy się coraz bardziej zgraną drużyną, która wspiera się zarówno podczas ciężkich treningów na co dzień jak i w czasie walk na macie. Jest to niezmiernie ważny element budujący i dający mocne wsparcie każdemu z zawodników dlatego każdy sukces, pomimo że stratujemy indywidualnie, jest tak naprawdę efektem pracy drużynowej.


Start zawodników w turnieju Silesia Cup 2013 był dofinansowany ze środków Miasta Oleśnicy.