I Ogólnopolski Puchar Krakowa - 19.11.2016

Byliśmy, zobaczyliśmy i powalczyliśmy… to w skrócie relacja z I Ogólnopolskiego Pucharu Krakowa. Ponad 550 zawodników z 21 klubów rywalizowało w zawodach zorganizowanych przez Krakowski Klub Karate Tradycyjnego. W każdej konkurencji zawodnicy mieli okazję wystartować w systemie każdy z każdym, co pozwoliło każdemu na stoczenie kilku walk. Nasza drużyna liczyła 21 osób. Po dobrych występach zdobyliśmy w sumie 6 medali:

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Mikołaj Adamski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Wybraliśmy się na turniej z wielką pokorą, gdyż spodziewaliśmy się wysokiego poziomu technicznego. Cieszy fakt, że nasi zawodnicy w kategoriach dziecięcych nie byli na straconych pozycjach w rywalizacji. Turniej w Krakowie był również ważnym, tak dużym sprawdzianem dla naszych juniorów. Hania i Piotrek musieli zapłacić frycowe w tak szerokiej grupie zawodniczej, jednak to co zaprezentowali jest dobrym prognostykiem dalszej rywalizacji.


Zapraszamy do galerii