Hikari nad Bałtykiem - Dąbki 2018

Obozowy szał już za nami. Tegoroczny obóz letni Hikari nad Bałtykiem odbył się w Dąbkach w Ośrodku Wypoczynkowym Relaks,  ale żeby nikogo nie zmyliła nazwa bo był to dla naszych zawodników niezwykle intensywny czas. W czasie obozu przepracowaliśmy ponad 30 jednostek treningowych w trzech grupach zaawansowania, rozegraliśmy ponad 20 różnych meczów, dokopaliśmy się do wody w samym środku plaży, byliśmy piratami, Hawajczykami, biegaliśmy w Runmagedonie po plaży, szaleliśmy na festiwalu wodnym, walczyliśmy w 1 minutowych wyzwaniach zręcznościowych, wystartowaliśmy w turnieju karate, walczyliśmy z deską surfingową na jeziorze, zaliczyliśmy wizytę na basenie i tańce przy ognisku.  Był oczywiście chrzest obozowy i trening w morzu. W między czasie jak sensei przykazała wszyscy kładli się spać o 22.00.

I tak minęło niczym z bicza strzał 10 dni obozowych.

Za opiekę cierpliwość i zaangażowanie nad naszą drużyną dziękujemy pani Marlenie, sensei Martynie oraz sensei Hubertowi.

Dziękujemy naszym zawodnikom: maluchom za ich duży potencjał prawdziwych karateków oraz starszakom za dojrzałą postawę.

Zapraszamy do galerii