Ferie na sportowo - Zimowe Karate - 1-12.02.2016 Oleśnica

Zawodnicy Naszego Klubu przez dwa tygodnie ferii uczestniczyli z zajęciach sportowo - rekreacyjnych. Przez pięć pierwszych dni ferii z grupą naszych młodszych zawodników tworzyliśmy, uczyliśmy się, odkrywaliśmy, bawiliśmy się - po prostu spędzaliśmy aktywnie czas. Poza zajęciami na sali gimnastycznej odwiedziliśmy basen, kino, kręgielnie i lodowisko oraz zwiedziliśmy nasze piękne miasto. Drugi turnus przeznaczony był dla starszych zawodników. Ta grupa szlifowała swoją formę przed drugą częścią sezonu. Oprócz treningów czas półkolonii to oczywiście dla nich również zabawa i odpoczynek podczas zajęć na lodowisku, basenie, wizycie w kinie i na kręglach.

Dziękujemy Naszym dwóm nieocenionym instruktorkom - Aleksandrze Obłój i Marlenie Wadze - za pomoc w realizacji zajęć.

Zajęcia w ramach Ferii na sportowo dofinansowane są ze środków Miasta Oleśnicy.

Zapraszamy do galerii.