Aktywny sierpień w Hikari

Pod koniec wakacji Nasz Klub był organizatorem pólkolonii "Zatrzymaj wakacje z karate". W dniach 21-25.08.2017 na uczestników czekało wiele atrakcji i ciekawych zajęć. Każdy dzień rozpoczynał się od prac kreatywno-plastycznych, podczas których powstawały niesamowite artystyczne dzieła. Następnie doskonaliliśmy sztukę karate, uczestniczyliśmy w grach i zabawach na pobliskim boisku oraz strzelaliśmy z łuków. Podczas tego tygodnia odwiedziliśmy również basen OKR ATOL, wioskę indiańską oraz park trampolin. Zadanie "Zatrzymaj wakacje z karate" zostało dofinansowane z budżetu Miasta Oleśnicy. 

Na starszych zawodników czekał obóz stacjonarny, który odbył się w ostatnim tygodniu wakacji. Był on nastawiony na budowanie formy przed rozpoczynającym sie sezonem, ale w związku z wakacyjną porą nie mogło podczas zajęć zabraknąć akcentów rekreacyjnych. Z naszymi zawodnikami spotkaliśmy się między innymi na basenie, podczas zajęć rowerowych czy jazdy na rolkach. Udało nam sie również wyjechać do Wrocławia, aby zakręcić salto na parku trampolin.

Zapraszamy do galerii