16 medali z Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży

W sobotę 07.05.2014 ponad 100 karateków z 6 klubów, w tym 35 osobowa reprezentacja Hikari Oleśnica, uczestniczyło w VII Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży. Był to dla naszych zawodników wyjątkowy start w tym sezonie, ponieważ po raz pierwszy z nowymi kolorami pasów, w nowych grupach startowych. Po egzaminach, które odbyły się w naszym klubie pojawiły się nowe białe, żółte, pomarańczowe i po raz pierwszy zielone pasy. Mimo nowych kategorii nasz start był bardzo udany. Gospodarzom zabraliśmy 16 medali. Zbliżając się do końca sezonu startowego pokazaliśmy, że wypracowaliśmy bardzo dobrą formę startową czego efektem są uzyskane wyniki. Złote medale zdobyli (Magdalena Żołyńska, Kornelia Liwak, Maja Kołodyńska, Karol Okoń, Mikołaj Adamski, Bartosz Żołądkowski), srebrne (Emilia Kochańska, Karolina Tomaszewska, Jakub Karczmarzyk), brązowe (Kornelia Jelonek, Katarzyna Krzepina, Karina Bugiel, Adam Tomaszewski, Hubert Pietrzak – Rogala, Mieszko Jaworski, Kacper Jasion).