14 medali w Kluczborku - 28.11.2015

W sobotę 28.11.2015 roku 22 osobowa drużyna naszego klubu sprawdziła swoje umiejętności techniczne podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka. W zawodach wystartowało blisko 250 zawodników z 11 klubów z województwa opolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i śląskiego oraz drużyna z Czech.

Nasi zawodnicy rywalizowali w konkurencji kata oraz kumite, zdobywając w sumie 14 medali. Był to kolejny turniej, w którym oprócz doświadczonych zawodników, wystartowali nasi młodzi adepci. Cieszy fakt, że Nasza drużyna potrafi wzajemnie się wspierać poprzez doping podczas rywalizacji oraz wartościowe uwagi w czasie przygotowania do startu. Start w zawodach możemy uznać za udany, choć oczywiście na każdym takim turnieju, jak na dłoni widać jak wiele pracy jeszcze przed nami, aby doskonalić nasze karate.  

Podziękowanie należy się całej naszej ekipie za walkę i wzajemne wsparcie.


Nasi medaliści:

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Jelonek – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Dziki – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Hanna Sobkowiak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Julia Jarosz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Krystian Chutkiewicz – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Maja Kołodyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Matylda Cichy – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Zapraszamy do galerii