12 medali w Kluczborku

W sobotę 29.11.2014r. odbył się długo wyczekiwany sprawdzian dla naszych zawodników. Podczas Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Kluczbork, który zgromadził ponad 200 zawodników z 12 klubów mieliśmy możliwość weryfikacji naszej pracy treningowej. Nasza drużyna liczyła 23 zawodników i wywalczyła w sumie 12 medali:

- Karol Okoń – złoty medal

- Magda Porębska – złoty medal

- Krystian Chutkiewicz – złoty medal

- Kasia Krzepina – srebrny medal

- Hania Sobkowiak – srebrny medal

- Piotrek Bilski – srebrny medal

- Franek Kaliszuk – brązowy medal

- Emilka Kochańska – brązowy medal

- Kornelia Jelonek – brązowy medal

- Hania Dziki – brązowy medal

- Maja Kołodyńska – brązowy medal

- Hubert Pietrzak-Rogala – brązowy medal

 Jestem bardzo zadowolona ze startu każdego z zawodników. Cel który założyliśmy przed wyjazdem został w pełni zrealizowany, a zdobyte medale były do tego miłym dodatkiem. Gratuluje naszym karatekom dużego zaangażowania oraz mądrego i przemyślanego startu.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za niezawodną pomoc w organizacji udziału dzieci w turnieju.