Wagary z Hikari

Intensywny sportowy weekend za nami. Tegoroczne Wagary z Hikari spędziliśmy w kompleksie sportowym GOSiR w Twardogórze, gdzie w dniach 6-8.04.2018 szlifowaliśmy naszą formę podczas treningów karate, a także uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych, grze terenowej, grach zespołowych, strzelaliśmy z łuków, puszczaliśmy latawce i bańki mydlane, odwiedziliśmy Krośnieński Park Wodny, biegaliśmy na stadionie, a we wszystkich naszych aktywnościach przerywnikiem była tylko noc. Nasza drużyna była niezmordowana i z bardzo dużym zapałem stawała przed kolejnymi wyzwaniami.

Najważniejsza elementem naszego zgrupowania były oczywiście treningi karate w duże mierze poświęcone przygotowaniom zawodników do starów w najbliższych turniejach. Nasza najstarsza grupa doskonaliła również aspekty techniczne kihonu oraz kata dla brązowych pasów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za solidnie przepracowane wagary, a rodzicom za zaufanie i powierzenie dzieci pod opiekę.

Zapraszamy do galerii