VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 24.10.2015

W sobotę 24.10.2015 zawodnicy HIKARI uczestniczyli w VI Otwartych Mistrzostwach Wrocławia. W rywalizacji sportowej podczas turnieju oprócz kadry klubu, swoich sił spróbowało wielu młodszych i mniej doświadczonych zawodników naszej drużyny. W sumie Nasz Klub reprezentowało 40 wojowników.

Podczas rywalizacji mieliśmy wiele powodów do radości, choć trafiały się również momenty smutku i złości z powodu przegranej. Jednak każdy kto dzisiaj wystartował może czuć się zwycięzcą bez względu na to jaki ostatecznie był wynik jego rywalizacji. Dlaczego? Bo w klasyfikacji generalnej nasza drużyna, a przecież każdy z nas jest jej częścią, zajęła I miejsce zdobywając w sumie 24 medale.

Każdy z zawodników dołożył małą cegiełkę do tego sukcesu. Przygotowywał się ciężko podczas treningu aby zasłużyć na start, pokonał stres, wyszedł na matę i dał z siebie wszystko. To wszystko sprawia, że jako klub stajemy się coraz silniejsi, mając coraz szerszą kadrę rywalizującą w zawodach.

Gratuluję wszystkim zawodnikom, mam nadzieje, że na najbliższych treningach wszyscy potwierdzą swoją gotowość do ciężkiej pracy nad sobą.

Medale zdobyli:

Matylda Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Zuzanna Cichy – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Piotr Bilski – złoty medal w konkurencji kata indywidualne oraz złoty medal w konkurencji kumite indywidualne

Emilia Kochańska – złoty medal w konkurencji kumite indywidualne oraz brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Jakub Banaś – srebrny w konkurencji kata indywidualne

Julia Jarosz – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Bartosz Żołądkowski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne oraz srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Dominik Olszczyński – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne