Puchar Polski JKA - 09.10.2021 Krosno Odrzańskie

W sobotę 09.10.2021 zawodnicy naszego klubu Mikołaj Adamski, Kacper Kowalczyk i Piotr Bilski, w ramach doskonalenia swojego karate, pojechali do Krosna Odrzańskiego aby stanąć na macie z zawodnikami trenującymi w ramach Japan Karate Association Polska, podczas rozgrywanego tam   Pucharu Polski tej organizacji. Start w tym turnieju jest dla nas zawsze ciekawym doświadczeniem, które pozwala spojrzeć trochę z innej perspektywy na możliwości motoryczne, techniczne i taktyczne zawodników z tego stylu. W rezultacie nasi zawodnicy wywalczyli 3 medale. Mikołaj Adamski zdobył złoty medal, a na trzecim stopniu podium stanęli Kacper Kowalczyk oraz Piotr Bilski.

Gratulujemy naszym zawodnikom wyników oraz chęci do wszechstronnego rozwoju swojego karate. 

Zapraszamy do galerii