Pracowity weekend zawodników Hikari - 28-29.03.2015

Pierwsze starty w nowym roku już za nami. W miniony weekend zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w dwóch imprezach sportowych w sobotę we Wrocławiu, a w niedziele w Krośnie Odrzańskim.

W 28.03.2015 odbyła się 8 edycja turnieju Wratislavia Cup, turniej zgromadził blisko 400 zawodników z całej Polski oraz z Czech i Ukrainy, nasz klub reprezentowało 13 karateków – ścisła kadra klubu, z której już niebawem zostaną wytypowani reprezentanci na Puchar Polski Dzieci. Długa przerwa w startach naszych zawodników spowodowała bardzo dużą nerwowość i przez to  nie dość satysfakcjonujące występy. Brązowy medal w konkurencji kata indywidualnego wywalczyła Kornelia Jelonek.

W niedziele było już dużo lepiej. Nasi zawodnicy pojechali na turniej do Krosna Odrzańskiego bardzo zmotywowani. Po doświadczeniach dnia poprzedniego do startów podeszli z dużą pokorą, ale jednocześnie wielką determinacją. W tym dniu reprezentowało nas 26 zawodników, którzy w sumie przywieźli 12 medali:

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualnego

Wiktor Łatoszyński – złoty medal w konkurencji kata indywidualnego

Hubert Pietrzak – Rogala – złoty medal w konkurencji kata indywidualnego

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualnego

Katarzyna Krzepina – srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego

Hanna Kaliszuk – srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego

Franciszek Kaliszuk– srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego

Mikołaj Adamski – srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego

Magdalena Żołyńska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualnego

Emilia Kochańska – brązowy medal w konkurencji kata indywidualnego

Jakub Karczmarzyk– brązowy medal w konkurencji kata indywidualnego

Piotr Bilski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualnego

Kolejny turniej już niebawem, bo 11 kwietnia w Oleśnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania. Początek zmagań o godzinie 10.00.