Międzynarodowy Turniej Karate Tradycyjnego w Kluczborku - 25.11.2017

W sobotę 25.11.2017 roku zawodnicy naszego klubu mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności podczas Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Kluczbork. Oprócz polskich klubów na macie stawili się zawodnicy z Czech i Ukrainy, którzy przyjechali w bardzo mocnym składzie. Start z nimi oraz bardzo wysoki poziom sportowy pozostałych zawodników był dla nas niezwykle cennym doświadczeniem szkoleniowym. Startowaliśmy ze zmiennym szczęściem zdobywając w sumie 14 medali. Oprócz zadowalającego poziomu technicznego pokazaliśmy, że jesteśmy zgrana drużyną, która dzielnie kibicuje sobie wzajemnie przy macie, udziela sobie cennych wskazówkę pomiędzy walkami, ale także przybije piątkę wygranym zawodnikom i poklepie po ramieniu po przegranej walce. Jest to czasami dużo ważniejsze niż zdobycie medalu. Teraz wracamy znowu na salę, aby mądrzejsi o kolejne doświadczenia pracować nad swoim karate i charakterem.

Kolejny sprawdzian już za dwa tygodnie w Głuchołazach.

Gratuluje zawodnikom dobrej postawy sportowej i udanych startów.

 

Medale z Kluczborka przywieźli:

Aleksandra Durlak – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Piasecka – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Magdalena Porębska – złoty medal w konkurencji kata indywidualne

Adrianna Kurzyńska – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Hanna Sobkowiak – srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne

Hubert Pietrzak – Rogala – srebrny medal w konkurencji kata indywidualne

Robert Lisowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Hubert Wojciechowski – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Karina Bugiel – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Amelia Grzesik – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Liwak – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Kornelia Jelonek – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

Aleksandra Skorna – brązowy medal w konkurencji kata indywidualne

 Zapraszamy do galerii