Zimowa półkolonia z Hikari

Podczas drugiego tygodnia ferii zawodnicy naszego klubu również nie próżnowali. Spędziliśmy go bardzo aktywnie w ramach półkolonii. Aktywności ruchowej nie było końca, w każdej niemal postaci. Poczynając od treningów karate, gier zespołowych, zabaw ruchowych, rozgrywek ligowych, które były tylko wstępem przed główną aktywnością dnia taką jak basen, park trampolin, dmuchańce czy lodowisko. Energię pomiędzy atrakcjami ładowaliśmy na zajęciach kreatywnych i posiłkach. Zapału i chęci do zabawy nikomu nie brakowało przez co czas leciał bardzo szybko i nim się obejrzeliśmy dotarliśmy do końca naszej półkolonii. Zgrany zespół to warunek dobrej zabawy i miłego spędzania czasu, także cieszymy się, że nasza ekipa okazała się drużyną na medal.