Zakończenie sezonu 2018/19 "Karate Tradycyjne w Oleśnicy"

Kolejny rok działalności Naszego Klubu (prawie) przechodzi do historii. Co prawda przed naszymi zawodnikami jeszcze najważniejsze turnieje tego sezonu (Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Dzieci), ale my już możemy pokusić się o kilka podsumowań.

Ten sezon był wyjątkowy pod kilkoma względami:
- czwórka naszych wychowanków w tym roku po pozytywnie zaliczonym egzaminie założyła czarne pasy (historyczne, bo pierwsze)
- czwórka kolejnych wywalczyła medale podczas 1st World Budo Karate Children's Cup
- nasze reprezentantki zdobyły Puchar Polski w kumite drużynowym
- wystartowaliśmy zdobywając 12 medali w Mistrzostwa Polski Japan Karate Association
- siódma edycja naszego Wiosennego Turnieju cieszyła się rekordową frekwencją
- Świętowaliśmy 100-lecie Niepodległości Polski wspólnym, biało-czerwonym treningiem
- regularnie na treningi naszego klubu uczęszczało w 5 grupach zaawansowania blisko 150 zawodników.

Dziękujemy wszystkim, którzy na co dzień tworzą HIKARI.i dokładają swoją cegiełkę (ciężko trenując, udzielając się w organizacji naszych przedsięwzięć, wspomagając nas finansowo, wspierając nas dobrym słowem czy radą) w budowaniu historii karate w Oleśnicy.

Dziękujemy również za przybycie i dobrą zabawę podczas imprezy podsumowującej, a szczególne ukłony składamy tym, którzy choćby przez chwilę pracowali na jej końcowy efekt.