Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym WTKU - 6-8.10.2023 Rimini

Podczas rozgrywanych w Rimini Mistrzostw Europy w Karate Tradyycjnym nasi zawodnicy spisali sie wyśmienicie.

Oliwia Karolewska została Mistrzynią Europy w konkurencji kata indywidualne juniorek, a wraz z koleżankami z drużyny wywalczyła wicemistrzostwo Europy w konkurencji kata drużynowe.

Nasza najmłodsza reprezentantka w Rimini po pięknych pojedynkach eleminacyjnych dotarła do finału kumite indywidualnego w Pucharze Europy Dzieci. Tam po bardzo dobrej, wyrównanej walce uległa jedynie zawodniczce z Ukrainy.

Z kolei Hubert Pietrzak-Rogala uplasował się na czwartym miejscu w Europie po bardzo dojrzałym starcie w bardzo wyrównanym finale.
Nasi zawodnicy udowodnili tym samym, że należą do czołówki europejskich zawodników.
Gratulujemy naszym wojownikom sukcesu, popartego ciężką, systematyczną i wyrwałą pracą.
Jesteśmy z Was BARDZO DUMNI!